Menu Zavřeno

Thule Pacific 780

Thule Pacific 780 DS černý / antracit aeroskin je prostorný a funkční střešní box vybavený nejlepšími vlastnostmi. Rychloupínací systém Fast Grip a oboustranné otevírání/zavírání nesmírně usnadňuje manipulaci. Střešní box Thule Pacific 780 DS má snížene dno pro menší odpor vzduchu. V Thule Pacific 780 je možno převážet i lyže a snowboardy.

Střešní box Thule Pacific DS 780 černý / antracit aeroskin je navržen pro snadnější a pohodlné cestování a vejde se do něj opravdu hodně (420 litrů). Thule Pacific 780 DS je výborně designově zpracován a jeho obsah můžete bezpečně zamknout.

Vyberete-li si tento model, vždy získáte dobře vybavený box, který se snadno obsluhuje.

Upevňovací systém Fast-Grip je určen pro snadnou montáž střešního boxu k příčníkům. Umístěte upínací díl dovnitř boxu a otáčením růžice utahujte svírací čelisti okolo nosných tyčí. Systém Fast-Grip se pro zajištění maximální bezpečnosti automaticky na tyčích vycentruje. Je vhodný pro nosné tyče široké až 90 mm. Standardně u střešních boxů řady Thule Pacific. Montáž zvládne skutečně každý a nepotřebujete žádné nářadí!

Dual-Force je patentovaný pružinový systém pro snadné otevírání a zavírání boxu. Otevírání a zavírání víka boxu je velmi jednoduché. Standardně u všech střešních boxů Thule.

Thule Pacific 780 se hodí pro přepravu lyží a snowboardů, v pohodlí do něj umístíte 7 párů lyží anebo 5 snowboardů. Pro přepravu lyží se doporučuje nosič lyží Thule 6948.

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

Hledáte dokonalý střešní box, který by vás zaujal svými jedinečnými praktickými vlastnostmi? Pokud ano, je model Thule Pacific 780 DS jasnou volbou. Už na první pohled se stane nepřehlédnutelnou součástí vašeho vozu. Napomáhá tomu velmi stylová černá barva, v odstínu označovaném jako antracit. Zaujme také velmi zajímavé elegantní tvarování, které má i svou praktickou funkci. Jasně souvisí s aerodynamikou, která ovlivňuje jízdní vlastnosti, ale i pohodlí. Tolik k tomu, jak box vypadá a čím zaujme na první pohled. Předností a unikátů má však podstatně více.

Umístit box Thule Pacific 780 na střechu jde i bez nářadí

Jakmile se rozhodnete střešní box Thule Pacific 780 DS použít, zaujme vás to, jak snadné je jeho umístění na střechu vašeho vozidla. Stačí ho položit na připravené tyče a následně se o vše postará moderní integrovaný upevňovací systém. Jeho jasnou předností je to, že zvládnete montáž zcela bez nářadí a box bude na svém místě sedět tak, jak má. Systém nese označení Fast-Grip a spočívá v tom, že pomocí unikátního dílu otáčíte uvnitř boxu, čímž se postupně svírají venkovní čelisti, box se centruje a následně je přesně uchycen na tom pravém místě.

Montáž není problém zvládnout na různých tyčích, které mohou být široké až 90 centimetrů. Pokud používáte ty od značky Thule, můžete si být jisti samozřejmou kompatibilitou. A to s řešením, kterými jsou Thule Aero, WingBar, nebo tyče čtyřhranné.

Naložení boxu Thule Pacific 780 je hračkou

Přednosti přepravního boxu Thule Pacific 780 DS oceníte i ve chvíli, kdy se rozhodnete pro jeho naložení. V první řadě vás zaujme to, že ho můžete nakládat z obou stran. Disponuje totiž oboustranným typem otevírání. To se pozitivně projeví jak na jednoduchosti nakládky, tak i vykládky. Nelze opomenout ani plus spojené s tím, že v případě potřeby z boxu snadno vyndáte jen to, co potřebujete. Když víte, na jaké straně je daná věc, otevřete pouze tu správnou. Při nakládce, ale i vykládce oceníte patentovaný systém, který nese označení Dual-Force. Jedná se o jedinečné řešení využívající pružiny k tomu, aby byl zajištěn snadný vstup do boxu. I bez nutnosti použít velkou sílu si můžete být jisti jednoduchým otevřením. A to pochopitelně na obou stranách boxu. Též oceníte i samotné zavírání, které je plynulé, a taktéž velmi jednoduché.

Převezete vše, co potřebujete

Všestrannost, kterou střešní box Thule Pacific 780 DS oplývá, je až neuvěřitelná. Může být dobrým pomocníkem ve chvíli, kdy se Vám Vaše věci nevejdou do zavazadlového prostoru a potřebujete je nutně převézt. A naložit jich můžete opravdu mnoho. Vnitřní objem boxu je celých 420 litrů. Určitě se nemusíte nijak výrazně omezovat i pokud jde o hmotnost přepravovaných věcí. Celková nosnost je dobrých 50 kilogramů.

Samozřejmostí je i možnost přepravovat v něm Vaši zimní výbavu. A to lyže a hůlky. Celkově umí pojmout až 7 párů lyží a tak můžete na hory vyrazit jako rodina nebo celá parta. I když máte ve svém okolí někoho vyššího, jelikož maximální délka přepravovaných lyží může být až 180 cm. Zklamáni nebudou ani milovníci snowboardingu. Ti svá prkna mohou v boxu také převézt. Celkově jich do něho naskládají až 5.

Parametry

 • Montáž na aero tyče Thule-Ano
 • Montáž na čtyřhranné tyče Thule-Ano
 • Montáž na tyče Thule WingBar-Ano
 • Schválení TÜV-Ano
 • Splňuje normy CityCrash-Ano
 • Max. zátěž 50 kg
 • Vnější rozměry 196 x 78 x 45 cm
 • Objem 420 litrů
 • Montážní systém-Fast-Grip
 • Otevírání-Oboustranné
 • Centrální zámek-Ano
 • Max. délka lyží 180 cm
 • Nosič lyží Pomocí příslušenství Thule 6948
 • Popruhy-Ano
Call Now ButtonVolejte zde!

Potřebujete přívěsný vozík za auto? Navštivte www.privesymost.cz.
Odkaz najdete na našich stránkách!

Mám to!
X