Menu Zavřeno

Thule Chariot Cougar 1

Thule Chariot Cougar 1 Avocado je jednomístný sportovní dětský vozík za kolo v zelené avokádo barvě. Thule Chariot Cougar nabízí skvělý poměr funkcí a výkonu a proto patří k nejoblíbenějším modelům dětských vozíků. Skvělá konstrukce a nastavitelné odpružení jsou důležité pro hladkou a stabilní jízdu. Thule Chariot Cougar patří k nejlehčím dětským vozíkům za kolo!

Thule Chariot Cougar 1 Avocado je velmi praktický vozík, který překvapí variabilitou použití, bezpečností, nízkou hmotností, ale také celkovou pohodlností pro vašeho jednoho potomka, pro kterého je určený. A díky svým vlastnostem tak není divu, že se jedná o jednu z nejoblíbenějších variant našeho sortimentu. Na první pohled vás tak na modelu Thule Chariot Cougar 1 okouzlí nejenom možnost vybrat si ze dvoubarevného provedení, ale také jeho aerodynamický tvar, který celkově usnadňuje samotnou jízdu, popřípadě běh.

Hlavní pozitivní vlastností je právě ona variabilita, jelikož dětský vozík Thule Chariot Cougar 1 kombinuje jak nastavitelná a ergonomická řidítka HeightRight™, která umožní dokonalý komfort při běhu, chůzi, nebo jízdě na bruslích, tak je součástí příslušenství i příčná tyč, která umožní montáž k jízdnímu kolu. V zimním období se po připojení SKI Setu můžete vydat se svým potomkem klidně na běžky! Za všech okolností a při jakémkoliv použití však Thule Chariot Cougar 1 překvapí svou vysokou stabilitou, a také komfortem. Na ten mají vliv třeba větrací bočnice pro regulaci teploty, nastavitelné odpružení, nebo i kvalitně polstrovaná sedačka. A samozřejmě jako je tomu u celé řady modelů, i zde umožní držáky Click n’ Store™ snadnou přestavbu na vozík.

Rozhodně to ale není vše, co tento unikátní pomocník pro sportovní rodiny nabídne. Zárukou bezpečnosti je nejenom plnění řady bezpečnostních norem, ale také skelet z jodizovaného hliníku, popřípadě také vnitřní pětibodový dětský postroj. Vaše dítě tak vždy zůstane tam, kde má být. Samozřejmostí je ale také praktický úložný prostor, parkovací brzda, nebo unikátní kryt sloužící jako ochrana dítěte při nepříznivém počasí. To vše dohromady tak tvoří výrobek, na jehož rám je poskytována záruka v délce 10 let, což je jasná ukázka toho, že vozík Thule Chariot Cougar 1 rozhodně dokáže splnit očekávání i těch nejnáročnějších klientů. Ideální volba, pokud nechcete dělat kompromisy.

Celkové rozměry (délka x šířka x výška): 118 cm x 67 cm x 107 cm
Celkové rozměry ve složeném stavu bez madla a kol: 107 cm x 61 cm x 26 cm
Šířka v úrovni ramen: 40 cm 
Výška k sezení: 67 cm 
Šířka pro průchod: 67 cm
Nosnost: 34 kg

Thule Chariot Cougar 1 je jednomístný vozík za kolo s 10-ti letou zárukou na rám. Řada Cougar má nastavitelné listové odpružení určené pro ještě hladší jízdu, které dokonale absorbuje nerovnosti na cestě. Thule Click’n’Store™ je patentovaný skládací mechanizmus, vybavený automatickou pojistkou, zajišťuje nejrychlejší složení vozíku na trhu. Ke složení či sestavení vozíku nebo pro instalaci jednotlivých setů nepotřebujete žádné nástroje.

„2 v 1“ potah do každého počasí s integrovanou sluneční clonou a UV filtrem. Částečně prodyšné boky pokryté moskytierou pro maximální kontrolu teploty, opatřené kouřovými okénky ze slídy. Měkce polstrované komfortní bezpečnostní pásy v barvě vozíku se skrytou přezkou, chráněnou proti nežádoucímu rozepnutí.

Call Now ButtonVolejte zde!

Potřebujete přívěsný vozík za auto? Navštivte www.privesymost.cz.
Odkaz najdete na našich stránkách!

Mám to!
X